Paveikslas vaikų kambariui Meškutė

Prekės kodas: Vaikų kambario paveikslas Meškutė

Turimas kiekis: 2

Paveikslas vaikų kambariui

MEŠKUTĖ

Vaikai labai myli gyvūnus, štai todėl vienas iš geriausių pasirinkimų dekoruojant vaikų sienas, bendrą kambario interjerą - rinktis gyvūnų atvaizdus ar mielus žaislus  susijusius su gyvūnais. Be abejo ši tendencija turi ir edukacinę naudą, nes kambarys į kurio dizainą įterpti gyvūnai, įkvėps pasakojimų ir paskatins mažus vaikus išplėsti savo žodyną.

Paveikslas vaikų kambariui, suteiks jaukumo, geros emocijos ir žinoma žaismingumo. Paveikslas yra aukštos kokybės, pagamintas Lietuvoje. Jis tikrai tas akcentas, kuris vaikų kambario  interjerą pavers išbaigtu. Paveiksluose vaizduojami vaikų mylimi personažai, gyvūnai ar atskiros detalės. Šį paveikslą vaikų kambariui sukūrė DecoBeez. Už DecoBeez vardo slepiasi profesionali dizainerė, mama, menininkė, kuri kuria itin mielus ir šiltus paveikslus vaikų kambariui. Kiekvienas paveiksle esantis  piešinys atspaustas vandens pagrindo pigmentiniais dažais ant itin aukštos kokybės akvarelinio popieriaus ir atrodo tarsi ranka piešti originalai. Pasirinkite jums labiausiai patinkantį gyvūną ir papuoškite savo namus!

Paveikslo vaikų kambariui  dydis 30x40 cm.
P.S. Paveikslo kaina nurodyta be rėmo.
€1699 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite
Kilmės šalis: Lietuva

Vienas iš paprasčiausių būdų atnaujinti vaiko kambarį yra įtraukti į kambario dizainą naujų interjero detalių.

Pridėjus naują paveikslą vaikų kambariui, gražią iliustraciją ar linksmą plakatą, kambarys tikrai gali pasikeisti ir netgi  atspindėti vaiko asmenybę.

Vaikų kambarys tai tyrinėjimo ir savirefleksijos vieta. Tai erdvė, kuriame auga jūsų vaiko vaizduotė, o 2022 metų dekoravimo tendencijos yra susijusios su ,,sveiku smegenų maitinimu“.

Vaiko kambario interjero kūrimas gali tapti nemenku iššūkiu, nes dažniausiai ši erdvė yra daugiafunkcinė. Vaikų kambario erdvė turi būti tinkama vaikų poilsiui, jų  žaidimams bei mokymuisi. Įruošiant vaikų kambarį interjero specialistai pataria pasirinkti tam tikrą vientisą  stilių ar temą, kuri labiausiai tiktų ar patiktų vaikui, bei žinoma atspindėtų ir jo asmenybę, pomėgius, svajones. Pasirinktą stilių ar temą specialistai pataria  išplėtoti pasitelkiant  įvairius baldus, medžiagas, spalvas, įvairias detales ir apšvietimą. Kalbant apie 2022 metų tendencijas prioritetu išskiriamas – kambario funkcionalumas.  Ekspertai 2022 m. vaikų kambaryje siūlo rinktis neutralias spalvas. Ir tikrai sako nesijaudinti, neutralios spalvos nesulies vaizdo, nes papildomi ryškūs akcentai subalansuos aplinką. Kambario akcentu ekspertai  siūlo rinktis: paveikslą vaikų kambariui, ryškų kilimą, užuolaidas ar kita tekstilę. Pagrindinis principas vaikų kambaryje sukurti ramią atmosferą ir ją papildyti ryškiomis detalėmis.  Šis sprendimas kambario dizainą kurti įvairiomis detalėmis sutaupys Ir jūsų lėšų, nes vaikui augant, keičiantis jo pomėgiams, asmenybei ar svajonėms, tereikės tik atnaujinti kambario interjero detales ir vėl kambarys taps jūsų vaiko svajonių kambariu.

Vaikai labai myli gyvūnus, štai todėl vienas iš geriausių pasirinkimų dekoruojant vaikų sienas, bendrą kambario interjerą - rinktis gyvūnų atvaizdus ar mielus žaislus susijusius su gyvūnais. Be abejo ši tendencija turi ir edukacinę naudą, nes kambarys į kurio dizainą įterpti gyvūnai, įkvėps pasakojimų ir paskatins mažus vaikus išplėsti savo žodyną. Ar žinojote, kad 60 proc. vaikų svajonių sudaro gyvūnai. Gyvūnai ir gamta yra tiltas jungiantis vaikų gebėjimą mokytis

KITOS 2022 METŲ VAIKŲ KAMBARIO INTERJERO TENDENCIJOS
  • 2022 metų  tendencijos skatina vaiko kambaryje sienas dažyti. Kodėl? Tokiu būdu bus patogu kabinti paveikslus, mokomąsias priemones, nuotraukas.  Jei vis tik pasirinktumėte tapetus, ekspertai siūlo apsvarstyti kreidinius tapetus. Jūsų vaikas tuomet galėtų ant jo piešti kreida ir maksimaliai išnaudoti savo vaizduotę, bei skatinti kūrybiškumą.
  • Kitas svarbus 2022 metų akcentas vaikų kambaryje – apšvietimas. Tendencijos siūlo išbandyti gamtos įkvėptus šviestuvus net kai kalba eina apie vaikų kambarius.
  • 2022 metų tendencijos siejasi su gamta. ,, Happy Linenen“ kompanijos užsakytas tyrimas atskleidė, kad per pastaruosius metus  paieškų pagal terminą ,,safario lovytė“ padaugėjo 100 proc. o ,,patalynė su gyvūnais“  taip pat išaugo 50 proc.
  • Taip pat šiais metais pastebimas edukacinių priemonių įtraukimas į vaiko aplinką.Puikiais kambario aksesuarai gali tapti paveikslas su abėcėle ar skaičiais, patalynė su raidėmis.  

 

Parašyti atsiliepimą
Susijusios prekės
Lietuviškas pasaulio žemėlapis su gyvūnais, baltas. Spalvingas ir naudingas pasaulio žemėlapis vaika..
€1599
Lietuviškas pasaulio žemėlapis su gyvūnais, melsvas Spalvingas ir naudingas pasaulio žemėlapi..
€1599
Plakatas "abėcėlė" garstyčių spalvos fonu. Gražu ir naudinga! Papuoškite kambario sieną ir tuo pači..
€1199
Rašyk
Skambink