Pirkimo sąlygos ir taisyklės

Už prekes sumokėti galite per el.bankininkystę, Paypal, Payserą arba bankiniu pavedimu. Apmokant bankiniu pavedimu prekes rezervuojame vienai darbo dienai. Jeigu per tą laiką apmokėjimo negauname, užsakymą atšaukiame. 

Pristatome į bet kurią pasaulio vietą! 

Visuomet galite skambinti telefonu 869520333 ar rašyti el.p. happysoulstore@gmail.com bei  gauti informacijos apie jus dominančią prekę ar pristatymo galimybes.

Prekes siunčiame registruotu paštu per “Lietuvos Paštą” ir Omniva paštomatais.

Lietuvoje:

* nemokamas pristatymas, kai užsakymo suma 60 eur ir daugiau.

* prekes pristatome registruota siunta Lietuvos Paštu per 3-4 darbo dienas, paštomatu per 2-3 dienas nuo išsiuntimo dienos.

* jei užsakymo suma iki 60 eur, siuntimo kaina 2,5 eur.

ES šalyse:

* nemokamas pristatymas užsakius prekių už 120 eur ir daugiau.

* prekes pristatome registruota siunta per 5 - 7 darbo dienas,

* Jei užsakymo suma nesiekia 120 Eur, pristatymo kaina 6 eur.

Kitur:

* nemokamas pristatymas užsakius prekių už 150 Eur ir daugiau.

* jei užsakymo suma nesiekia 100 Eur, siuntimo kaina registruotu paštu per Lietuvos Paštą 10 eur. Pristatymo terminas priklauso nuo regiono.

GRĄŽINIMAS

Jeigu darydami užsakymą abejojate dėl prekės dydžio ar kitų savybių, susisiekite su mumis ir mes padėsime jums apsispręsti. Prieš išsiunčiant jūsų užsakymą, mes viską atidžiai patikriname, kad gautumėte tik kokybiškas, be jokių defektų prekes. Tačiau, jei prekė vis gi neatitinka jūsų lūkesčių, galite ją grąžinti.

Prekes, pirktas internetu, galima grąžinti per 14 dienų nuo gavimo datos. Visos prekės mums turi būti grąžintos originalioje pakuotėje, su etikete, nenešiotos, nesuteptos ar kitaip nesugadintos. Jei mums pasirodys, kad prekė jau naudota ar kitaip sugadinta, pasiliekame teisę pinigų negrąžinti ir jums išsiųsti prekę atgal.

Grąžinti negalima: kūdikiams skirtų prekių, kosmetikos ir parfumerijos, higienos prekių, dovanų kuponų ir prekių kurios buvo gamintos pagal jūsų individualų užsakymą ir yra akivaizdžiai jums pritaikytos.

Už prekių grąžinimą sumoka pirkėjas. Mes labai rekomenduojame naudotis registruoto pašto, paštomato arba kurjerio paslaugomis. Prie siunčiamos prekės pridėkite sąskaitą arba jos kopiją.
Gavę grąžinamą prekę, mes įsipareigojame per 7 darbo dienas pervesti pinigus į jūsų sąskaitą. Gražinama suma yra be siuntinio mokesčio, t.y. grąžinama tik prekės vertė. 

Jeigu kyla kažkokių klausimų, norite grąžinti ar apkeisti prekę, rašykite mums HappySoulstore@gmail.com . Mielai viską aptarsime ir išspręsime visus kilusius klausimus.

Grąžinamas prekes siųsti adresu:

Happy Soul Boutique

Dariaus ir Girėno  g. 55-30

Jurbarkas 74183

Omniva paštomatas “Jurbarko Maxima Algirdo paštomatas”  ( Algirdo g. 1A, Jurbarkas arba  LPExpress Maxima XX paštomatas (Jurbarkas) (Algirdo g. 1A) tel. 869520333

Rašyk
Skambink