Silikoninė lėkštė vaikams ,,Mickey"

Prekės kodas: Minie01pink

Turimas kiekis: 1

Valgymo indai vaikms

Silikoninė lėkštė vaikams

Ši valgymo lėkštė yra pagaminta iš maistinio silikono. Inovatyvus silikoninis pagrindas tvirtai priglunda prie stalo ar kito lygaus paviršiaus, todėl mažylis negali jo pajudinti ar numesti. Ši silikoninė lėkštė padalinta į tris dalis, tai  leidžia padalinti patiekalus į porcijas, tai mažyliui padės lengviau išmokti valgyti savarankiškai,  bus lavinami vaiko motoriniai įgūdžiai. Be to, tai padeda tėvams patiekti patiekalus, sudarytus iš reikiamo kiekio įvairių ingredientų.Silkoniniai valgymo indai vaikams tinka tiek šaltiems, tiek šiltiems patiekalams patiekti. Be abejo šie indai turi ir puikią estetinę išvaizdą ir gražią bei švelnią  pastelinę spalvą.

Silikoninė lėkštė vaikams pagaminta iš unikalaus maistinio silikono – visiškai saugi liestis su maistu. Atitinka Amerikos FDA standartus. Be bisfenolio A.

Galima plauti indaplovėje. Galima pašildyti mikrobangų krosnelėje.

Išmatavimai: dydis: 22 * ​​20 * 2 cm,  11,5 cm skersmens.

€1349 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Valgymo indai vaikms

Silikoninė lėkštė vaikams

Ši silikoninė lėkštė jūsų mažylį maisto pažinimo kelionėje gali lydėti nuo pat pradžių. Visi specialistai teigia, kad valgymo indai vaikams privalo pirmiausiai būti saugūs. Ši valgymo lėkštė atitinka šį kriterijų, ji yra pagaminta iš maistinio silikono. Inovatyvus silikoninis pagrindas tvirtai priglunda prie stalo ar kito lygaus paviršiaus, todėl mažylis negali jo pajudinti ar numesti. Ši silikoninė lėkštė padalinta į tris dalis, tai  leidžia padalinti patiekalus į porcijas, tai mažyliui padės lengviau išmokti valgyti savarankiškai,  bus lavinami vaiko motoriniai įgūdžiai. Be to, tai padeda tėvams patiekti patiekalus, sudarytus iš reikiamo kiekio įvairių ingredientų. O mažyliams padės ugdyti skirtingo maisto pažinimo, lietimo bei pasirinkimo galimybės įgūdžius. Silikoniniai valgymo indai vaikams tinka tiek šaltiems, tiek šiltiems patiekalams patiekti. Be abejo šie indai turi ir puikią estetinę išvaizdą ir gražią bei švelnią  pastelinę spalvą.

Kaip prižiūrėti silikoninius indus vaikams?

Patariama jokių silikoninių indų neplauti su indų plovikliais, kurių sudėtyje yra aliejų, įskaitant eterinių aliejų, drėkiklių ar kvapiklių. O įsigėrus kvapams į silikonines lekštes, puodelius, įrankius geriausia priemonė juos panaikinti - citrina. Ištrinkite silikoninį indą citrinos griežinėliu ir palikite bent 20 minučių arba per naktį. Tada nuplaukite karštu vandeniu. Toks valymo būdas rekomenduojamas ir profilaktiškai atnaujinant silikoninius valgymo indus vaikams.

Citrinos griežinėlis puikiai tiks jei lėkštė ar dubuo liko riebaluotas, procedūra tokia pat. Jeigu citrinos neturite tam puikiai tiks maistinė soda.

Prižiūrint silikoninius indus dar labai svarbu nenaudoti jokių šiurkščių kempinių, aštrių gremžtukų. Maisto silikoninėje lėkštėje nepjaustykite aštriais įrankiais. 

Norime su jumis pasidalinti sveikų užkandžių receptu jūsų mažyliui.

Sveiki užkandžiai mažylio augimo procese yra ypatingai svarbūs . Šie špinatiniai keksiukai yra maistingi, be pridėtino cukraus, pasirinkus atitinkamus miltus, gali būti netgi užkandis be gitimo. Tad išbandydami naujus valgymo indus vaikams nepamirškite išbandyti ir šių nuostabių bei maistingų keksiukų :)

,,Šreko keksiukai"

Jums reikės:

 • 2 bananų
 • 100 gr. šaldytų arba šviežių špinatų 
 • ½ puodelio pieno (arba pieno alternatyvos)
 • 2 šaukštai klevų sirupo
 • 1 kiaušinio
 • 3 šaukštai aliejaus arba lydyto sviesto (45 ml)
 • 1 puodelis avižų
 • 1 puodelis miltų
 • 3 šaukšteliai kepimo miltelių

Kaip gaminti?

 • Dubenyje sumaišykite sausus ingridientus (avižas, miltus, kepimo miltelius).
 • Blenderiu sumaišykite likusius ingredientus (bananą, špinatus, aliejų, klevų sirupą, kiaušinį ir pieną. ( Turi gautis žalias kokteilis:)) Supilkite ,,žalią kokteilį" į sausus ingredientus.
 • Sumaišykite mediniu šaukštu. Supilkite į riebalais išteptą keksiukų formą. Iš šio kiekio turėtų gautis 9-10 didelių keksiukų arba 24 mini keksiukų.
 • Orkaitėje su ventiliatoriumi kepkite 160- 180 laipsnių temperatūroje, jei naudojate standartinę orkaitę. Įprasti keksiukai kepa 20-25 min., mini keksiukai kepa 15-20 min.
 • Atvėsinkite ir patiekite savo mažyliams.
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink